Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Šogad tiks īstenoti 66 projekti programmā “NVO fon[..]

Šogad tiks īstenoti 66 projekti programmā “NVO fonds”

sif-km

Sabiedrības integrācijas fonda padomes sēdē, 01.jūnijā, tika apstiprināti 66 projekti valsts budžeta finansētā programmā "NVO fonds".

Apstiprinātie projekti un tajos plānotās aktivitātes tiks īstenotas līdz 2016.gada 31.oktobrim. Šis ir pirmais gads, kad nevalstiskajām organizācijām ir iespēja saņemt valsts finansējumu jaunizveidotā "NVO fonda" ietvaros. Lielā interese un aktīvā dalība konkursā (pavisam saņemts 261 projektu iesniegums) liecina par nepieciešamību finansiāli atbalstīt nevalstisko sektoru un tā attīstību Latvijā.

Divu mēnešu garumā, intensīvā darbā ir aizritējusi projektu iesniegumu vērtēšana un šodien, 01.jūnijā, Sabiedrības integrācijas fonda padomei tika prezentēti vērtēšanas rezultāti, aicinot apstiprināt uz finansējuma saņemšanu izvirzītos projektus.

Atgādinām, ka projektus varēja iesniegt 3 darbības virzienos:
1. "NVO darbības stiprināšana" – atbalstīti 35 projekti;
2. "Atbalsts NVO pilsoniskās sabiedrības aktivitātēm" – atbalstīti 22 projekti;
3. "NVO interešu aizstāvība" – atbalstīti 9 projekti.

Projekti tika vērtēti trīs kārtās - pēc atbilstības, kvalitātes un administratīvās vērtēšanas kritērijiem. Izvērtētie projektu iesniegumi tika sarindoti secībā pēc iegūtā kopējā punktu skaita kvalitātes vērtēšanas kritērijos un apstiprināšanai tika virzīti projektu iesniegumi, kuriem pietika programmas finansējums.

Apstiprināto projektu saraksts