sif-jauns-kras


Radi Biedru Pats

Компактный вид
Источник финансирования: Программы государственного бюджэта 2002-2014
Программа: "NVO fonds" 2016

Поиск проектов

Oписание

Projekta ideja dzima pēc pēdējās „Radi Vidi Pats" sapulces, kad mūsu pulkam pievienojās 9 jauni biedri. Lielākajai daļai no viņiem nav pieredzes nevalstiskajā sektorā un neformālajā izglītībā. Šie jaunieši ir entuziasma, ideju un enerģijas pilni, bet bez apmācībām attiecīgajā jomā viņi saskaras ar daudz šķēršļiem sava potenciāla izmantošanā. Tāpat organizācijā ir vairāki biedri, kas darbojas jau kopš biedrības dibināšanas, un biedri, kas aktīvi līdzdarbojas jau vairākus gadus. Šādas atšķirības biedru pieredzē kavē biedrībai izmantot visu radošo spēku, kas tajā slēpjas.

Galvenā projekta ideja ir ilgtspējīgs apmācību kurss, kas varētu palīdzēt tiem biedriem, kam attiecīgajās jomās ir manāms pieredzes trūkums, un pilnveidot visus biedrus neformālās izglītības jautājumos. Šo apmācību laikā tiktu arī strādāts pie kopīgas izpratnes veidošanas par biedrību un tās tālāko attīstību. Tiktu nodrošināta platforma jauno biedru ideju prezentēšanai un šo ideju savienošana ar biedrības realitāti.

Apmācības plānotas trīs daļās. Pirmā būs ievada daļa, kas tiks veltīta biedru saliedēšanai un neformālās izglītības izpratnei. Otrā daļa pievērsīsies zināšanām, kas ir ļoti nepieciešamas, darbojoties biedrībā, kas darbojas jaunatnes jomā, piemēram, līderības jautājumiem, dažādām komunikācijas teorijām u.c. Trešā, noslēguma daļa būs veltīta iniciatīvas projektiem biedrībā, projektu rakstībā.

Rezultātā tiks biedrībā „Radi Vidi Pats" būs spēcīga, saliedēta un izglītota komanda, kas nākotnē īstenos sabiedrisko procesus uzlabojošus projektus.

Информация

Правовой статус получателя: общество/учредительство
предоставил финансирование: 4209,85 EUR / 2 958.70 LVL;
Номер проекта: 2016.LV/NVOF/DAP/MIC/017
Исполнитель проекта: Biedrība "Radi Vidi Pats"
Сфера деятельности: Darbības virziens “NVO darbības stiprināšana”
Место реализации: Liepāja
Юридический адрес: Vites iela 10-1, Liepāja, LV-3401
Период проетка: 01.06.2016.- 30.09.2016.
Cтатус: заключён договор

Документы

Документы