Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Sabiedrības integrācijas fonds ir izsludinājis iep[..]

Sabiedrības integrācijas fonds ir izsludinājis iepirkumu „Sabiedrības izpratnes un informētības paaugstināšanas stratēģijas izstrāde”

sif-lv-esf

Sabiedrības integrācijas fonds ir izsludinājis iepirkumu „Sabiedrības izpratnes un informētības paaugstināšanas stratēģijas izstrāde"

Sabiedrības integrācijas fonds ir izsludinājis atklātu iepirkumu konkursu "Sabiedrības izpratnes un informētības paaugstināšanas stratēģijas izstrāde" projekta "Dažādības veicināšana" ietvaros. Latvijas sabiedrība nav pietiekami izglītota par dažādības veicināšanas un diskriminācijas novēršanas pasākumiem, un mūsu vidū joprojām ir izplatīta neiecietība. Kā informēt gan tos, kuri pakļauti diskriminācijas vai sociālās atstumtības riskam, gan sabiedrību kopumā, lai veicinātu saliedētas un tolerantas sabiedrības veidošanos? Uz šiem jautājumiem atbildi sniegs iepirkuma ietvaros izstrādātā stratēģija.

Aicinām pieteikties atklātajā konkursā un piedalīties Latvijas sabiedrības izaugsmes veicināšanā!

Iepirkuma piedāvājumu iesniegšanas termiņš: 2016.gada 25.oktobris plkst.10:00.

Ar iepirkuma dokumentāciju varat iepazīties šeit.
Ar sabiedrības informēšanas aktivitāšu ietvaru var iepazīties šeit.

Kontaktinformācija:
Agnese Lāce
Projektu nodaļas eksperte migrācijas un dažādības jautājumos
Tālr. +371 67 078 178
e-pasts:

ESF projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) īstenošanai finansējums tiek piešķirts no Eiropas Sociālā fonda (85%) un Latvijas valsts budžeta (15%).

 

ESF projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) īstenošanai finansējums tiek piešķirts no Eiropas Sociālā fonda (85%) un Latvijas valsts budžeta (15%).