Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalsts jūn[..]

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalsts jūnijā sniegts 163 personām

Logo DM SIF ESF

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalsts jūnijā sniegts 163 personām

2017.gada jūnijā 163 personas saņēmušas sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumus. Jūnijā atbalstu patvēruma meklētājiem, bēgļiem un personām ar alternatīvo statusu sniedza 2 sociālie darbinieki un 12 sociālie mentori.

Sociālekonomiskais atbalsts, ko sniedz sociālie darbinieki un sociālie mentori, tiek nodrošināts Patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā "Mucenieki" un ārpus tā gan patvēruma meklētājiem, kuriem nepieciešama starptautiskā aizsardzība un kurus Latvija ir uzņēmusi Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros, gan personām, kuras Latvijā ierodas patstāvīgi, gan personām, kuras ieguvušas bēgļa vai alternatīvo statusu.

Sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojums tiek nodrošināts no 2016.gada 6.aprīļa. Šajā laika posmā pakalpojums sniegts kopumā 556 personām, t.sk. 323 vīriešiem un 233 sievietēm, tostarp arī bērniem – 230. Uz 2017.gada jūniju 366 personas ir patstāvīgi atstājušas Latviju, bet 41 persona atgriezusies vai atgriezta mītnes zemē. Ņemot vērā, ka sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojums tiek nodrošināts 12 mēnešus no statusa iegūšanas brīža, 9 personām ir beidzies pakalpojuma sniegšanas periods. Plašāka informācija apskatāma infografikā - ŠEIT.

FB

Biedrība "Patvērums "Drošā māja"" sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu sniedz Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Kontaktinformācija:
Karīna Dzene
Projekta ieviešanas vienības programmas koordinatore
Tālr. 67078226
e-pasts: