sif-jauns-kras


RAIDĪJUMU SĒRIJA “SAITES: SIRDĪ LATVIJA.”

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai latviešu valodā diasporai, mazākumtautībām un personām ar invaliditāti" 2017

Meklēt projektus

Projekta mērķis ir veicināt Radio SWH plašās klausītāju auditorijas izglītošanu un izpratni par diasporas saikni ar Latviju, tās kultūru un mediju telpu, nodrošinot savstarpējie iesaistošu raidījumu ciklu "Saites: Sirdī Latvija".

Ilgtspējīgi orientēts medijs kā Radio SWH ir ieinteresēts Latvijas simtgades priekšvakarā, stiprināt nacionālo apziņu gan sabiedrībai, kas dzīvo un plaukst Latvijā, gan tiem, kas kāda iemesla dēļ šobrīd savu ikdienu vada ārzemēs. Radio SWH uzdevums ir kultivēt abpusējo integrāciju un piederības sajūtu, ka neviens nav aizmirsts, bet latviskās saites ir pietiekoši stipras, lai izturētu attāluma un laika pārbaudi.

Radio SWH kā viens no nozares līderiem apzinās savu ietekmi sabiedrības viedokļa veidošanā, tāpēc sabiedrības attieksmes kultivēšana latviski nacionāli-patriotiskā un valsts piederības apzināšanās virzienā ir būtiski no visiem aspektiem raugoties.

Projekta ietvaros no 2017.gada 1.jūnija līdz 30.oktobrim ir plānoti 22 iknedēļas, stundu gari, īpaši raidījumi.Projekta rezultāti:

Tuvojoties valsts simtgadei, ir svarīgi apzināt latviešus pasaulē un stiprināt saites ar mūsu tautiešiem dažādās valstīs. Raidījums "Saites. Sirdī Latvija." ir raidījumu cikls, kur katru nedēļu apzināsim kādu no valstīm, kurā mīt latviešu diasporas pārstāvji.

Katrs raidījums tiek veltīts kādai no latviešu mītnes zemēm, apzinot šajā zemē dzīvojošo tautiešu ikdienu, īpatnības, un sniedzot skaidru ieskatu par šīs diasporas auditorijas aktualitātēm, vēlmēm, sapņiem un sajūtām par mājām.

http://www.radioswh.lv/raidijumi/saites-sirdi-latvija/

Piešķirtais finansējums: 9781,40 EUR / 6 874.41 LVL;
Projekta numurs: 2017.LV/MA/DA/01
Projekta īstenotājs: Akciju sabiedrība "RADIO SWH"
Īstenošanas vieta: Latvija
Īstenošanas ilgums: 01.06.2017.-31.10.2017.