Печатать |

Начало > Источники финансирования > Программы государственного бюджэта 2002-2012[..] > Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma dia[..] > RA(Ā)DI SAVU PASAULI. Līdzdalības veicināšana un k[..]

sif-jauns-kras


RA(Ā)DI SAVU PASAULI. Līdzdalības veicināšana un kompetenču stiprināšana tandēmos

Компактный вид
Источник финансирования: Программы государственного бюджэта 2002-2014
Программа: Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam 2018

Поиск проектов

Oписание

Projekta "RA(Ā)DI SAVU PASAULI - līdzdalības veicināšana un kompetenču stiprināšana tandēmos" ir latviešu kultūras biedrības SAIME iecere un mērķis 2018. gada aktivitāšu īstenošanai Štutgartes kopienā un sadarbojoties ar kaimiņkopienām un biedrībām gan Eiropā, gan Latvijā.

Projekta mērķis ir atbalstīt dažādo interešu grupu: bērnu, jauniešu, ģimeņu, trimdas un jaunatbraukušo latviešu aktivitātes, veicināt to pašorganizēšanos, pilnveidošanos un profesionalizēšanos, stiprināt gan atsevišķo grupu, gan pašas biedrības sistemātisku darbu, kā arī veicināt sadarbību, veidojot kompetenču tandēmus gan biedrības ietvaros, tādējādi iesaistot darbībā jaunus aktīvistus, nodrošinot pieredzes, zināšanu un prasmju nodošanu jauniešiem, gan darbojoties tandēmā ar citām kopienām, biedrībām un organizācijām.

Galvenie projekta pasākumi mērķu sasniegšanai ir radošās projekta aktivitāšu plānošanas darbnīcas, pieredzes apmaiņas tikšanās ar Eiropas kopienu pārstāvjiem, bērnu, jauniešu un ģimeņu radošā nometne, personības izaugsmes darbnīcas, politiskā diskusija, kā arī prezentācijas stendi un aktivitātes vietējos starpkultūru pasākumos.

Информация

предоставил финансирование: 2018.LV/DP/05/06 EUR / 1 418.26 LVL;
Номер проекта: 2018.LV/DP/05/06
Исполнитель проекта: Biedrība "Latviešu kultūras biedrība SAIME"
Место реализации: Vācija - Štutgarte, Frankfurte, Minstere; Lielbritānija - Londona
Период проетка: 01.04.2018.-31.10.2018.

Документы

Документы

 


Дата печати: 11.05.21