Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Motivācijas pakalpojumi tiek turpināti īstenot Rīg[..]

Motivācijas pakalpojumi tiek turpināti īstenot Rīgā, Vidzemes, Zemgales, Viduslatvijas reģionos un Sēlijā

Motivācijas pakalpojumi tiek turpināti īstenot Rīgā, Vidzemes, Zemgales, Viduslatvijas reģionos un Sēlijā

Sabiedrības integrācijas fonds ir parakstījis līgumus ar biedrību "Latvijas Sarkanais Krusts", Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizāciju "Sustento", biedrību "Izglītības iniciatīvu centrs" un biedrību "Verte" par motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu nodrošināšanu sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautām personu grupām. Motivācijas programmas un atbalsta pakalpojumi tiks sniegti Rīgā, Vidzemes, Zemgales, Viduslatvijas reģionos un Sēlijā.

Kopumā reģionos plānots sniegt 300 sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautajiem cilvēkiem motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumus. Motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumos ietilpst profesionālu speciālistu (sociālā darbinieku, jurista, psihologa, karjeras konsultanta un citi profesionāļu) palīdzība, individuālās un grupu konsultācijas, atbalsta un pašpalīdzības grupas, informatīvi izglītojošie pasākumi un citi pakalpojumi. Pakalpojuma īstenošanas periods – 9 mēneši.

Reģionālie pakalpojuma sniedzēji tiek izvēlēti iepirkuma procedūras rezultātā, proti, iepirkuma "Motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu nodrošināšanu sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautām personu grupām" ietvaros tiek izvēlēti 9 pakalpojuma sniedzēji, paredzot motivācijas un atbalsta pasākumus īstenot visā Latvijā. Iepirkuma komisija turpina piedāvājumu izvērtēšanu, lai atlasītu saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu atbilstoši visiem vērtēšanas kritērijiem arī pārējos četros reģionos – Ziemeļlatgales, Dienvidlatgales, Dienviskurzemes, Ziemeļkurzemes.

Motivācijas programmas pakalpojumu nodrošināšana tiek veikta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr.9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums tika piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta.

Kontaktinformācija:
Kristīne Kļukoviča
Projektu nodaļa
Motivācijas programmas koordinatore
Tālr. 26434764, 67078193
e-pasts: