Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Apbalvoti uzņēmumi - daudzbērnu ģimeņu lielākie at[..]

Apbalvoti uzņēmumi - daudzbērnu ģimeņu lielākie atbalstītāji! Augstākais novērtējums: H&M, Neste Latvija un Virši A

logo g burtsBilde-13

Apbalvoti uzņēmumi - daudzbērnu ģimeņu lielākie atbalstītāji! Augstākais novērtējums: H&M, Neste Latvija un Virši A

2019.gada 21.novembrī, Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā notika valsts atbalsta programmas "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte"" Uzņēmēju godināšanas svinīgais pasākums, kura laikā apbalvoti 12 visaugstāk novērtētie uzņēmumi un teikts PALDIES visiem programmas dalībniekiem, kas ikdienā piedāvā atlaides kuplajām ģimenēm.

Visaugstāko novērtējumu un Platīna atzinības saņēma uzņēmumi H&M, Neste Latvija un Virši A. Tam sekoja Zelta kategorija, kurā tika apbalvoti Apgāds Zvaigzne ABC, SIA Jānis Roze un VIADA. Balvas Sudraba kategorijā saņēma Circle K, Forum Cinemas un LINDEX. Savukārt pie Bronzas kategorijas godalgām tika Astarte Nafta, New Yorker un MNOGOKNIG.

Kā norāda Sabiedrības integrācijas fondā, patiess prieks, ka apbalvoto vidū ir gan apģērbu veikali un degvielas uzpildes stacijas, kuru piedāvātās atlaides būtiski atvieglo lielu ģimeņu ikdienu. Tai pat laikā ļoti svarīgi, ka tik augstu novērtējumu saņēmušas arī vairākas grāmatnīcas un kinoteātris, kas bagātina bērnu un vecāku intelektuālo un garīgo pasauli.

Sabiedrības integrācijas fonds saka lielu paldies visiem programmas dalībniekiem, kā arī aicina pievienoties 3+ Ģimenes kartes saimei arvien jaunus uzņēmumus, lai kopīgi veidotu sociāli atbildīgāku sabiedrību!

Atbalsta programmu īsteno Sabiedrības integrācijas fonds, kas ir kā tilts starp uzņēmējiem un organizācijām un daudzbērnu ģimenēm. Programmas mērķis ir piesaistīt un apvienot uzņēmējus, valsts un pašvaldību iestādes, kas sniedz priekšrocības (atvieglojumus, atlaides) dažādu pakalpojumu saņemšanā daudzbērnu ģimenēm, tādējādi samazinot ģimeņu ikdienas izdevumus un veicinot to labklājību. Šobrīd tiek lietotas 81 829 atlaižu kartes un programmā iesaistījušies vairāk nekā 350 uzņēmumi un valsts un pašvaldību iestādes.

PlatinsZeltsSudrabsBronza

Vairāk informācija par pasākumu:
Dace Zariņa-Zviedre t.: 67078211/