Home > MAF Reģionālo un vietējo mediju atbalsta konkurss [..] > Par veiksmes stāstu noteikti var nosaukt to, ka mū[..]

sif-jauns-kras


Par veiksmes stāstu noteikti var nosaukt to, ka mūsu valsts cilvēki atgriežas mājās ar ārzemēs iegūto pieredzi un rada jaunas darba vietas. Ņemot vērā šīs dienas situāciju ar Covid-19 izplatību, situācija uzņēmējdarbībā Latgalē tikai pasliktināsies. Projekta ietvaros vēlamies dalīties astoņos pozitīvos stāstos par atgriešanos un iespējām, par mītiem un realitāti, ar ko sastopas cilvēki, kuri atgriezušies. Mēģināsim uzrunāt aizbraukušos, kas vēl ārzemēs. Kopīgiem spēkiem publikāciju veidā parādīsim iespējas, drosmi, kura vijās ar nedrošību, uzņemšanos. Covid-19 epidēmijas situācija parādīs Latvijā līdzcilvēku patieso atbalstu

Extended view
Source of Funding: State budget programmes 2002-2014
Program: Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma 2021

Search projects

Projektā analizēsim 2017. gadā pašvaldību vēlēšanās ievēlēto deputātu no partijām (Alūksnes novadā), vēlētāju apvienībām (Apes novadā) solīto priekšvēlēšanu programmās un reāli paveikto; atgādināsim, kuri solījumi vēl nav izpildīti un sekosim to izpildei līdz vēlēšanām. Analizēsim, cik no solītā paveikts un vai sabiedrība ar to ir apmierināta. Vērtēt politiķu paveikto abos novados aicināsim arī kopienas pārstāvjus, ikdienas iedzīvotājus.

Iesaistīsim arī abu novadu sabiedrību, pirms rakstu tapšanas laikrakstā, portālā un mūsu medija kontā platformā "Facebook.com" aicinot uzdot jautājumus politiķiem, tādējādi veicinot sabiedrības līdzatbildību, pilsonisko aktivitāti.
Mērķauditorija – Alūksnes un Apes novadu iedzīvotāji.

Amount of Grant Awarded: 8666,51 EUR / 6 090.86 LVL;
Project number: 2020.LV/RMA/36/14
Project Promoter: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MALIENAS ZIŅAS"
Duration of the project: 01.06.2020.- 31.12.2020.