Начало > Источники финансирования

sif-jauns-kras


VĒRTĪBU DOMNĪCA

Pазвернутом виде
Источник финансирования: Программы государственного бюджэта 2002-2014
Программа: Ģimenei draudzīga pašvaldība 2020

Поиск проектов

Vides objekts "Vērtību domnīca" būs piemērota satikšanās vieta ikvienam Ropažu novada iedzīvotājam (deklarējušies ap 7000 iedzīvotāju). Īpaši piemērota auditorijai, kas "prasa" mieru, drošības sajūtu, harmonisku noskaņu, svaigu gaisu un ērtību, kas ir būtiski aspekti ģimenei draudzīgas vides veidošanās procesos.
Gan māmiņas ar bērniem (novadā deklarēti 1360 bērni, kas ir 19% no visiem iedzīvotājiem), gan jaunieši, seniori vai pieaugušie radīs pastaigu laikā vietu, lai uz mirkli apsēstos saturīgām sarunām ar domubiedriem vai vienkārši gādātu mirkli sev dabas "azotē". Ģimenēm tiks radīta iespēja organizēt, piemēram, satikšanās pēcpusdienas mājīgā āra telpā. Jaunieši radīs iespēju satikties sarunu un galda spēļu vakaros. Tāpat domnīca būs piemērota vieta radošo grupu auditorijām, jaunu muzikālu vai literāru daiļdarbu radīšanai vai organizētu lasījumu pasākumiem. Mērķa grupas piesaistei tiks organizētas reklāmas kampaņas ar skaidrojumu par tās lietojumu – preses relīzes vietējos mediju kanālos un uzaicinājumi izglītības iestādēm un nevalstiskajām organizācijām organizēt ģimeniskas aktivitātes objektā.
Domnīca būs pieejama un atvērta arī ikvienam Ropažu novada viesim.

Vides objekta apmeklētāju skaits ir neierobežots pēc būtības, sēdvietas vienlaikus paredzētas 6-8 cilvēkiem.
Ņemot vērā, ka objekta atklāšanas pasākums plānots oktobrī, paredzami samērā vēsi laikapstākļi, kas, kā rāda pieredze, ierobežo apmeklētāju plūsmu āra pasākumiem. Tāpēc atklāšanas pasākumā sagaidāms ap 100 interesentu apmeklējums (1,5% no visiem novada iedzīvotājiem), no kuriem bērnu apmeklējums – 20%.

Ievērojot projektu konkursa nolikuma publicitātes prasības, informācija par projektu tiks pastāvīgi izvietota Ropažu novada pašvaldības mājas lapas projektu sadaļā www.ropazi.lv. Informācija par projektu kā ziņa ar fotogrāfijām un video sižetu (ievērojot Vispārējo datu aizsardzības regulu un projekta nolikumā minētās publicitātes prasības) tiks publiskota gan mājaslapas ziņu plūsmā, gan Ropažu novada pašvaldības bezmaksas ikmēneša izdevumā "Ropažu vēstis" ar 3000 eksemplāru tirāžu, kā arī Facebook sociālā tikla lapā @RopazuNovadaPasvaldiba, kam ir ap 2000 sekotāju un Ropažu tūrisma lapā @VisitRopazi, kam seko ap 300 tīkla lietotāju.

Правовой статус получателя: pašvaldība/ tās iestāde
Регионы: Rīgas reģions
предоставил финансирование: 6764,14 EUR / 4 753.86 LVL;
Номер проекта: 2020.LV/ĢDP/63
Исполнитель проекта: Ropažu novada pašvaldība
Партнер: “Aktīvi vecāki – Ropažu novadam”
Место реализации: Ropažu novada pašvaldības īpašumā esošs nekustamais īpašums “Pagastmāja” (Ropažu parks)