Sākums > NVO fonds 2021 > Sarunu festivāls LAMPA 2021

sif-jauns-kras


Sarunu festivāls LAMPA 2021

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: "NVO fonds" 2021

Meklēt projektus

Sarunu festivāls LAMPA ir demokrātijas, diskusiju un sarunu kultūras festivāls, kur ar sarunām, debatēm un unikāliem kultūras notikumiem tiek veicināta sabiedrības iesaistīšanās sabiedriskajos un pilsoniskajos procesos, tādējādi stiprinot Latvijas kā demokrātiskas valsts attīstību. Festivāls kopš 2015. gada ik gadu norisinās Cēsu pils parkā. Ieeja bez maksas. To ik gadu organizē Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS kopā ar ~250 pasākuma rīkotājiem (t.sk. NVO), un tas nav iedomājams bez sabiedrības iesaistes un līdzdalības.

LAMPA ir liela mēroga kopprojekts, atvērta platforma, kuras saturu veido paši tās dalībnieki, festivāla organizatoriem radot vietu, kur brīvā, nepiespiestā gaisotnē festivāla dalībniekiem un apmeklētājiem ir iespēja apmainīties ar viedokļiem, un cieņpilnā veidā diskutēt par sabiedrībā aktuālām tēmām.

Projekta fokuss ir veicināt NVO prasmju stiprināšanu pasākumu rīkošanā un iesaisti dialogā ar lēmuma pieņēmējiem un sabiedrību, akcentējot NVO gan kā pasākumu rīkotājus, gan kā kopā skatīšanās vietu organizatorus.

Projekta laikā plānots iesaistīt vairāk nekā 50 NVO 2021. gada festivāla rīkošanā dažādu līmeņu sadarbības ietvaros.

2021. gadā festivāls norisināsies 2. – 3. jūlijā Cēsīs Pils parkā un pilsētā, veidojot skatuves un pasākumu norises vietas saistībā ar aktuālajiem Covid-19 ierobežojumiem. Plānotais pasākumu skaits ~120.

Reģioni: Visa Latvija
Piešķirtais finansējums: 29 996,00 EUR / 21 081.31 LVL;
Projekta īstenotājs: Nodibinājums "Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS"