Home > News > News archive > ESF news > Informatīvs seminārs par Eiropas Sociālās fonda at[..]

Informatīvs seminārs par Eiropas Sociālās fonda atbalstu nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšanai

Translation of this page is not available.
Visit SIF info page:
Or use automated translation:

Valsts kanceleja un Sabiedrības integrācijas fonds aicina nevalstiskās organizācijas uz informatīvu semināru par Eiropas Sociālā fonda atbalstu nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšanai. Seminārs notiks piektdien, 27.maijā, plkst.11.00 viesnīcas „Maritim Park Hotel Riga” telpās (Rīga, Slokas iela 1) no plkst. 11.00 – 15.00. Semināra programmu lūdzam skatīt pielikumā. Līdz Maritim Park Hotel Riga var nokļūt ar 2., 4., un 5. tramvaju (pietura: Aleksandra Grīna bulv.)

Dienas kārtībā plānots stāstīt par nevalstiskajām organizācijām sniegtā atbalsta mērķi un sagaidāmajiem rezultātiem, pirmās atklātās projektu iesniegumu atlases laikā gūto pieredzi un to, kā izvairīties no kļūdām. Seminārā aicināti piedalīties arī nevalstisko organizāciju pārstāvji, kas jau īsteno projektus, lai tie dalītos savā pieredzē par projektu izstrādi, iesniegšanu un īstenošanu.

Savukārt semināra otrā daļa tiks veltīta informācijai par jauno atklāto projekta iesnieguma atlasi. Sabiedrības integrācijas fonda pārstāvji skaidros finansēšanas nosacījumus, kā arī lietas par projekta iesnieguma sagatavošanu, iesniegšanu un vērtēšanu. Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu sesija. Aicinām semināram pieteikties savlaicīgi, rakstot uz elektroniskā pasta adresi: vai zvanot pa tālruni 67281752.

Vairāk par šo semināru Valsts kancelejas mājas lapā.

Semināri plānoti arī Latvijas reģionos.

Pielikums
Izmērs
130.41 KB