sif-jauns-kras


Mērķtiecīgs brīvprātīgais

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: "NVO fonds" 2016

Meklēt projektus

Biedrība Kultūras un mākslas projekts "NOASS" jau vairākus gadus savā komandā uzņem praktikantus un brīvprātīgos, sniedzot tiem iespēju iepazīt māksla vidi, gūt pieredzi starptautisku pasākumu organizēšanā un sadarbībā ar māksliniekiem, piedalīties vietēju un starptautisku projektu organizēšanā un dibināt jaunus kontaktus. Vidējais prakses ilgums ir no 1-3 mēnešiem. Programmā piedalījušies visdažādāko vecuma un profesiju dalībnieki, no kuriem lielākā daļa bijuši jaunieši. Lai piesaistītu brīvprātīgajam darbam dažādu vecuma grupu dalībniekus un nodrošinātu to ilglaicīgu sadarbību ar biedrību, nepieciešams paaugstināt brīvprātīgo programmas kvalitāti, papildinot to ar semināriem, radošajām darbnīcām, ekskursijām un tīklošanās iespējām.

Tādā veidā biedrība saglabātu kontaktu ar esošajiem un bijušajiem brīvprātīgajiem, papildinot to zināšanas un ieguldot to turpmākas motivācijas veicināšanā, kā arī popularizētu brīvprātīgo darbu nevalstiskajā sektorā uzsverot, ka tā ir mērķtiecīgas tālākizglītības iespēja ne tikai jauniešiem, bet visa vecumu grupu pārstāvjiem.

Turklāt pēc iespējas dažādāku brīvprātīgo iesaiste programmā ļauj vienlaikus celt arī biedrības profesionālo kapacitāti – aktivitātēm piesaistot ne tikai jauniešus, kas sper pirmos soļus darba tirgū, bet arī cilvēkus ar iepriekšēju darba pieredzi, kas vēlas brīvprātīgo darbu izmantot kā mērķtiecīgu, uz sabiedrisko darbu orientētu laika pavadīšanas veidu.

Īstenotāja statuss: biedrība/nodibinājums
Piešķirtais finansējums: 3938,00 EUR / 2 767.64 LVL;
Projekta numurs: 2016.LV/NVOF/DAP/MIC/013
Projekta īstenotājs: Biedrība "Kultūras un mākslas projekts Noass"
Darbības joma: Darbības virziens “NVO darbības stiprināšana”
Īstenošanas vieta: Rīga
Juridiskā adrese: 11. novembra krastmala 35, Rīga, LV-1050
Īstenošanas ilgums: 01.07.2016.- 30.09.2016.
Statuss: Noslēgts līgums