Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Dažādība - konkurences priekšrocība

Dažādība - konkurences priekšrocība

kiploks

Dažādība - konkurences priekšrocība

Sabiedrības integrācijas fondu sadarbībā ar nodibinājums „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks" aicina uzņēmumus, organizācijas un institūcijas iesaistīties unikālā kustībā "Dažādība ir spēks".

Vēl tikai līdz šī gada 5. novembrim ikviena juridiska persona, kas nodarbina darbiniekus, jeb darba devējs var pieteikties pašnovērtējumam, cik atvērta ir Tava organizācija dažādībai.

Dalība pašnovērtējumā ikvienam privātajam uzņēmumam, valsts vai pašvaldību iestādei vai uzņēmuma, nevalstiskajai organizācijai, nodibinājumam sniedz sekojošās iespējas:
1. pieteikt organizāciju pašnovērtējuma veikšanai, saskaņā ar kritērijiem, kas ļauj novērtēt Tavas organizācijas atvērtību dažādībai;
2. pretendēt uz „Dažādībā ir spēks" balvu, kuras pasniegšanas ceremonija paredzēta šī gada 6.decembrī;
3. pievienoties labas gribas memorandam, kas apliecina parakstītāju vēlmi veicināt un būt atvērtiem dažādībai, veicot savu profesionālo darbību;
4. iekļūt dažādībai atvērto organizāciju sarakstā, kas apliecina, ka esi modernas un mūsdienīgas organizācijas vadītājs.

Darba devēji, kas pieteiksies pašnovērtējumam projekta ietvaros varēs saņemt bezmaksas konsultācijas par dažādības vadību savā organizācijā.

Vairāk par kustību uzzini "Dažādība ir spēks" mājas lapā (www.dazadiba.lv).

Ja Tev rodas jautājumi, droši sazinies ar pasākuma organizatoriem rakstot uz e-pastu vai zvani uz telefonu 29 902 733.

Kontaktinformācija:
Normunds Pīlips
Projektu nodaļa
Diskriminācijas novēršanas programmu koordinators
Tālr. +371 67 078 205
e-pasts:

Logo ESF

ESF projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) īstenošanai finansējums tiek piešķirts no Eiropas Sociālā fonda (85%) un Latvijas valsts budžeta (15%).